HASIČI MĚSTA ŽACLÉŘ

Vítejte na stránkách JSDH Žacléř
Dne 8. července jsme si připoměly 135 výročí založení SDH Žacléř. V sobotu ráno jsme vyrazily v průvodu za podpory hudby z Polska na místní fotbalové hřiště. V závěsu za námi vyjela přizvaná hasičská technika v čele se starou koňskou stříkačkou. Po příchodu na hřiště došlo k oficiálním gratulacím,předání vyznamenání a předání nového auta TAZ 1500 která bude využívána hlavně dětmi.Poté se začalo s ukázkami které odstartovavali naše děti.Pak došlo na předvedení ukázek jednotlivými SDH a také našich polských partnerů z Lubawky.Po skončení ukázek nastala volná zábava s dobrým jídlem i pitím a sjednanou kapelou . Všem zůčastněným touto cestou děkujem a někdy zas na viděnou.
PZ080239.jpg
PZ080238.jpg
PZ080231.jpg
Odkaz.přidat.eu TOPlist

Děkujeme za shlédnutí našich stránek

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one