VVH SDH Žacléř

Dne 14.1.2011 byla uspořádána výroční valná hromada našeho sboru.Pozvání k nám přijali hosté: starosta města p. Vlasák,starosta polské Lubawky p.Kulon,dále ředitel HZS Královéhradeckého kraje p. Menzl , ředitel územního odboru Trutnov p.Lelka , za OSH Trutnov p.Šrajer , starosta a velitel OSP Lubawka.

Po přivítání se probrala činnost sboru v roce 2010 ,činnost jednotky,činnost dětí a mládeže.Příjemným překvapením bylo předání staršího vozu VW Transporter,který darovala f.Ziegler.Dále jsme probrali akce,které chystáme na tento rok.Tou úplně první bude nejspíše náš hasičský bál.Vstupenky si můžete zajistit v předprodeji městského muzea.Nakonec jsme se navečeřeli a dál už pokračovalo příjemné posezení s našimi přáteli.

18.01.2011 16:49:09