Dětský den 2012

Dne 2.6.2012 připravili hasiči v Žacléři pro místní a přespolní děti tradiční dětský den.Probíhal na dětském hřišti pod hasičskou zbrojnicí a okolí Jiřího Kopce.Celkem se našich soutěží zůčastnilo 214 dětí.Pro děti bylo připraveno malování na obličej,jízda na koních,jízda v kočáře,jízda na upoutaném motocyklu,ukázka dravého ptactva a různé dovednostní soutěže.Dále pro nás vystoupil cirkus Berousek a v rámci dětského dnu to měli děti zdarma,za což vzdáváme velké díky.Také musíme poděkovat všem ostatním sponzorům a to Městu Žacléř,f.Gemec,Řeznictví Libor Šrol,Mgr.Ptáčková,cirkus Berousek,DJ Radek Hojný s manželkou a v neposlední řadě místním hasičům a hasičkám.

Po dětské diskotéce v 19 hodin došlo na losování o dětskou koloběžku zn.OLPRAN.Koloběžku si nakonec odnesl jeden malý klučina.Poté se vylosovali ještě čtyři menší ceny.Dětský den proběhnul za docela dobrého počasí a ti kteří si ho nenechali ujít jistě budou vzpomínat a těšit se na další setkání s hasiči města Žacléř.

05.06.2012 18:24:23